Menu

Blog

Bardzo sucha skóra twarzy, jaki krem stosować?

Opublikowany przez
Jednym z większych problemów kosmetycznych jest bardzo sucha skóra twarzy. Jaki krem do niej stosować? Należy w pierwszej kolejności ustalić przyczyny suchości. W skrajnych przypadkach mogą być związane z różnymi dermatozami jak AZS. Najczęściej jednak suchość jest problemem o innej genezie.
Okolice oczu to szczególnie newralgiczne miejsca. Cieniutka skóra sprawia, że szybko widać na niej zmarszczki, cienie, opuchliznę. Jaki krem pod oczy jest w stanie uporać się ze wszystkimi problemami?

Cera naczynkowa, pielęgnacja problematycznej skóry

Opublikowany przez
Każdy rodzaj skóry to odmienne metody pielęgnacji. Spośród wszystkich, największym wyzwaniem jest cera naczynkowa. Pielęgnacja obejmuje nie tylko skórę, ale także maskowanie wszystkich przebarwień i popękanych naczynek.

Przetłuszczająca się cera - zasady pielęgnacji

Opublikowany przez
Cera tłusta może być sporym utrapieniem nie tylko dla młodej kobiety. Jej cechy charakterystyczne to nadmierne świecenie się i wypryski. Przetłuszczająca się cera powinna być poddana starannej pielęgnacji. Na co zwrócić w niej szczególną uwagę?

Kiedy należy stosować krem nawilżający w filtrem?

Opublikowany przez
Nasz klimat wymaga stosowania odpowiednich kosmetyków do twarzy, dopasowanych do panujących warunków atmosferycznych. Zimne wiatry, deszcze i mrozy mogą uszkodzić delikatną cerę, jeśli nie będziesz stosować kosmetyków ochronnych. Tak samo jest ze słońcem i blokadą przed promieniowaniem UV. Kremy nawilżające z filtrem, o czym wciąż nie każdy wie, należy stosować przez cały rok, nawet wtedy, gdy nie widać słońca.
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)
Compare