Menu

Maska Karboksylowa CO2 Gel 5sztuk

300,00 zł Z podatkiem

Nowy Produkt

Brak w magazynie

Maska Karboksylowa CO2 Gel 5 sztuk

PRODUKT PROFESJONALNY. CENA WIDOCZNA PO ZALOGOWANIU.

Więcej szczegółów

Płatność On-line
Płatność On-line

Maska do zabiegu Karboksyterapii NA TWARZ I SZYJĘ.

Opakowanie zawiera: 5 masek na twarz, 5 masek na szyję, 5 strzykawek z żelem 25gr

Dzięki swoim właściwościom maska Karboksylowa Co2 może być stosowana do każdego typu skóry.

Czym jest maska Karboksylowa?

Pierwotnie była stosowana do leczenia ran. Z biegiem czasu stwierdzono, że żel ma dobroczynny wpływ na zmniejszenie zawartości tłuszczu podskórnego. Badania wykazały, że jego właściwości można wykorzystać w preparatach do pielęgnacji twarzy. obecnie jest używany do pielęgnacji skóry i kontroli konturu twarzy. Maska jest prosta i łatwa w użyciu.

Jakie są efekty?

– rozjaśnienie – CO2 daje rozświetlenie twarzy poprzez zwiększenie cyrkulacji krwi w skórze.

– uelastycznienie – CO2 zwiększa aktywację syntezy białka.

– łagodzenie skóry problematycznej –  zwiększenie cyrkulacji zmniejsza wiele problemów skórnych w szczególności pryszcze i piegi.

– poprawa owalu twarzy – skóra absorbuje CO2 co powoduje zagęszczenie warstwy lipidowej. Zagęszczenie skóry wpływa na poprawę owalu twarzy

– nawilżanie – składniki aktywne zawarte w masce CO2 skutecznie nawilżają naszą skórę, jak również równoważą poziom nawilżenia skóry tłustej.

– poprawa napięcia skóry – ze względu na zwiększenie przepływu krwi, metabolizm oraz aktywacje syntezy białek maska CO2 poprawia elastyczność i wygładza powierzchnię  skóry.

Efekt BOHR’A

Wytworzone w skórze małe bąbelki CO2 wywołują naturalną reakcję skóry. W miejsce CO2 organizm wysyła poprzez krew duże ilości tlenu. W naczyniach włosowatych następuje zwiększenie przepływu krwi, skóra dotlenia się oraz z większa metabolizm komórek skóry, co bezpośrednio przekłada się na kondycję skóry.

btn-xpressCheckout

30 products in category:

Compare