Menu

MAXCLINIC Odmładzający Krem melatoninowy cofający czas 55gr

299,00 zł Z podatkiem

MXTRMC

Nowy Produkt

Brak w magazynie

Maxclinic Time Return Melatonin Cream 55gr

Krem do stosowania na noc dla każdego typu skóry który zapewnia pielęgnację odmładzającą przez całą noc, co jest bardziej skuteczne niż spokojny sen.

Więcej szczegółów

Odmładzający Krem melatoninowy cofający czas

Krem do stosowania na noc dla każdego typu skóry który zapewnia pielęgnację odmładzającą przez całą noc, co jest bardziej skuteczne niż spokojny sen.

Już od pierwszego zastosowania jest widoczna zmiana kondycji  skóry.

Nowość - pielęgnacja ujędrniająca dzięki melatoninie, która odgrywa kluczową rolę w odmładzaniu skóry poprzez jej interakcje z keratynocytami i fibroblastami stymulując ją do wytwarzania białek kolagenu i elastyny. Melatonina ma naturalne działanie ochronne przed fotostarzeniem.

Krem z melatoniną, zawierający 50 000 ppm melatoniny, która swym składem jest podobna do tej, która jest wytwarzana w ludzkim ciele. Silnie ujędrnia i rewitalizuje skórę, jakby po dobrze przespanej nocy. Tworzy na skórze warstwę ochronną, zabezpiecza przed  utratą  wilgoci.

 

Wysoko skoncentrowane składniki odżywcze delikatnie przylegają do skóry i tworzą świetlistą barierę wilgoci, jednocześnie utrzymując skórę promienną i rozświetloną  przez długie godziny.

Zawarty w kremie Gold Time Sleep Relaxing COMPLEX - bogaty kompleks kwiatów - odświeża skórę, intensywnie nawilża i działa kojąco. Posiada silne właściwości wybielające i uelastyczniające dzięki niacynamide i adenozynie.

Akcesoria

30 Produktów w kategorii

Kwas Hialuronowy Regenovue Fine 1,0ml
Kwas Hialuronowy Regenovue Sub-Q 1ml
Maxclinic Illustars 23
Benexere 24C Krem do masażu 500ml
Compare