Menu
Wyprzedaż Tattoo Care Patch +

Maska do odświeżenia i pielęgnacji tatuażu Tattoo Care Patch 4szt

20,00 zł Z podatkiem

WLTCP

Nowy Produkt

67 szt

Tattoo Care Patch 4 sztuki

Więcej szczegółów

- +

Wooshin Labbotach Tattoo Care Patch
Tattoo Care Patch to hydrożelowy płatek dla intensywnej pielęgnacji okolic tatuażu poprzez nadawanie intensywnego i jasnego koloru tatuażu. Płatek tworzy jasny kolor poprzez złuszczanie warstwy keratynowej w okolicach tatuażu. Koi również skórę i zapobiega keratynizacji, ponieważ konsekwentnie dostarcza nawilżenie.
Płatek hydrożelowy dla ożywienia, rozjaśniania koloru tatuażu.
SPOSÓB UŻYCIA: Dokładnie oczyść i wysusz okolice tatuażu przed zastosowaniem produktu. Zdejmij folię ochronną z płatka i delikatnie przyłóż płatek do miejsca, gdzie znajduje się tatuaż.Płatek może być użyty maksymalnie przez 8 godzin. (Płatek jest jednorazowego użytku - wymień go na nowy po upływie 8 godzin) *Dla zmaksymalizowania efektu złuszczania warstwy keratynowej, zalecanie jest stosowanie sukcesywne przez 2 dni. Delikatnie zdejmij płatek zaczynając od krawędzi, w kierunku wzrostu włosów.
Po użyciu płatka, zaaplikuj krem nawilżający lub maść (na bazie olejku) w miejsce, gdzie znajduje się tatuaż, w celu nasmarowania. Opakowanie zawiera 4 sterylne palstry w rozmiarze 10x14cm
SKŁADNIKI: podane na opakowaniu.
Termin ważności: 04.2021
Opakowanie zawiera 4 sztuki.
(pakowane sterylnie)

30 Produktów w kategorii

Kwas Hialuronowy Regenovue Fine 1,0ml
Kwas Hialuronowy Regenovue Sub-Q 1ml
Maxclinic Illustars 23
Benexere 24C Krem do masażu 500ml
Compare