0  ITEMS - 0,00 zł

HIFU urządzenie - High Intensity Focused Ultrasound

5 Przedmioty

Nowy

24 900,00 zł

HIFU Lifting bez skalpela - urządzenie - High Intensity Focused Ultrasound

HIFU lifting bez skalpela- High Intensity Focused Ultrasound
czyli
skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu.

HIFU- jest nowoczesną technologią, która ma zastosowanie w tzw: bezoperacyjnym i bezinwazyjnym liftingu twarzy oraz modelowania/wyszczuplania ciała .

Nazwa HIFU to skrót od angielskiego „High Intensity Focused Ultrasound” co oznacza: skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym zasięgu . HIFU wykorzystuje ultradźwięki czyli bezpieczną falę akustyczną. Technologia ta była stosowana w medycynie już 20 lat temu do usuwaniu guzów czy raka prostaty .

Od ponad 4 lat HIFU zaczęto wykorzystywać w medycynie estetycznej .

Działanie HIFU to precyzyjne ogniskowanie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym punktowym obszarze , który poddawany jest ablacji a podczas zabiegu uruchamiają się dwa procesy:
• Termiczny
• Mechaniczny

Efekty w postaci liftingu są widoczne już następnego dnia po zabiegu.
Pełny efekt osiągany jest po około czterech do sześciu tygodniach.

HIFU to doskonałe narządzie w gabinecie kosmetycznym , które nie tylko ma spektakularne efekty pozabiegowe ale również podnosi prestiż miejsca w którym się znajduje.

Osoby zainteresowane zakupem urządzenia prosimy o kontakt pod nr tel. 660511160 lub 793307210 bądź mailowo : info@igmt.pl.

POLECANE PRODUKTY

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).