O dystrybutorze koreańskich kosmetyków do twarzy Dagra Cosmetics

Oferta hurtowni kosmetycznej Dagra Cosmetics obejmuje jedyne w swoim rodzaju produkty do profesjonalnej pielęgnacji twarzy. Jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem kosmetyków włoskiej marki BeneXere oraz koreańskich kosmoceutyków i preparatów medycznych firm: Storyderm, MaxClinic, Neogenesis, Regenovue i Deajong Medical. Naszymi Odbiorcami są właściciele firm usługowych z branży beauty, przede wszystkim salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej. Dzięki temu, że koreańskich kosmetyków do twarzy dostępnych w naszej hurtowni nie kupisz w żadnym innym polskim sklepie, możemy śmiało powiedzieć, że stworzyliśmy w pełni unikatowy, wyjątkowy asortyment, pełen kosmetyków odpowiadających potrzebom każdej, nawet najbardziej wymagającej skóry.

Koreańska pielęgnacja w Twoim gabinecie kosmetycznym

Ofertę kierujemy właśnie do Ciebie, jeżeli:

  • chcesz zaoferować Klientom Twojego gabinetu kosmetycznego to co najlepsze w koreańskiej pielęgnacji,
  • wolisz, by Twój gabinet medycyny estetycznej nie był taki jak wszystkie pozostałe i wyróżniał się nigdzie indziej niespotykanymi produktami,
  • cenisz sobie indywidualność i niepowtarzalność bez rezygnacji z najwyższej jakości stosowanych preparatów medycznych i kosmoceutyków,
  • fascynuje Cię azjatycki rynek kosmetyczny, słynący z nietuzinkowego podejścia do pielęgnacji.

Dystrybuujemy kosmetyki przede wszystkim z Korei głównie dlatego, że są one wysoce skuteczne. Tamtejsza branża kosmetyczna odpowiada na potrzeby konsumentek, dla których codzienny demakijaż, oczyszczanie cery i jej nawilżanie nie są zwykłymi czynnościami pielęgnacyjnymi, lecz składają się na najprawdziwszy, rytuał 10 kroków. Pragniemy, by mogły w nim uczestniczyć także Polki i zachowały zdrową, młodą, promienną cerę na dłużej. Zachęcamy do współpracy. Oprócz najwyższej jakości kosmetyków w przystępnych cenach, gwarantujemy także profesjonalną obsługę, szybką dostawę oraz pomoc opiekuna handlowego. Ponadto organizujemy szkolenia prowadzone przez wykwalifikowany personel. 

Benexere muster logo.png

storyderm-korei-skaya-kosmetika.png

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.