O nas

DAGRA Cosmetics to wyłączny dystrybutor w Polsce najwyższej jakości kosmetyków profesjonalnych włoskiej marki BeneXere oraz koreańskich kosmoceutyków i preparatów medycznych firm: Storyderm, Neogenesis, Regenovue i Deajong Medical.

BeneXere to cztery innowacyjne linie: linia twarzy, linia ciała, linia po depilacji i wyjątkowa linia olejków eterycznych. Produkty doskonale harmonizują ze sobą, a tworząc bogatą ofertę zabiegową wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Storyderm to wysokiej jakości kosmoceutyki i produkty medyczne oparte o najwyższej jakości technologie Osmocell. Technologia Osmocell maksymalizuje efekt działania poprzez dostarczanie skompresowanych aktywnych składników do naskórka, które łatwo i powoli przedostają się z przestrzeni międzykomórkowej nano-kapsułek pod naskórek.
Storyderm to wysokiej jakości zabiegi o silnym działaniu wybielającym i liftingującym. Oparte na najwyższej jakości peptydach zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Peptydy są związkami przyjaznymi skórze, nie powodują podrażnień ani uczuleń, a w dodatku działają na wiele sposobów. Peptydy bez trudu pokonują barierę naskórka i wnikają w głębsze warstwy skóry.Najwyższej jakości jednorazowe maski z Vitaminą C, komórkami macierzystymi i wyciągiem ze ślimaka, czynnikiem wzrostu naskórka EGF oraz Colagenem można stosować po wszystkich zabiegach inwazyjnych takich jak mezoterapia igłowa, mikroigłowa, peelingi medyczne, laser itp.

Neogenesis to najwyższej jakości medyczne nici liftingujące PDO, COG, Screw cenione przez lekarzy I kosmetologów.
Daejong Medical to jedyna na rynku marka posiadająca opatentowaną technologie masek do zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem dwutlenku węgla- carboxyterapy mask.
Regenovue to marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości dwu i trójfazowego kwasu hialuronowego. Produkt medyczny dający długotrwałe efekty, bezpieczny i elastyczny całkowicie pozbawiony endotoksyn. Utrzymuje się w tkance nawet do 20 miesięcy!

Jeżeli chcesz aby Twój gabinet się wyróżniał, był niestandardowy, cenisz sobie indywidualność i niepowtarzalność produktową to jesteśmy właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy gabinety kosmetyczne, medycyny estetycznej, salony wellness & SPA. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybką dostawę, wysokiej klasy kosmetyki w bardzo przystępnej cenie, szkolenia wykwalifikowanego personelu jak również opiekuna handlowego. 

Benexere muster logo.png

storyderm-korei-skaya-kosmetika.png


Compare