https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/benexere003-1170x500.jpg


https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/przejdz-do-sklepu-212x68.jpg

Historia szwajcarskiego jabłka

Uttwiler Spätlauber to szwajcarska odmiana jabłek zasianych w połowie XVIII wieku. Dziś wybiera się te odmiany, które dają wiele owoców i mają słodki smak. Dlatego Uttwiler Spätlauber o kwaśnym smaku powoli znika z sadów.

Jabłka Uttwiler Spätlauber są bogate w składniki fito-odżywcze, białka i długowieczne komórki, które posiadają zwłaszcza długowieczną tkankę komórek macierzystych. Ich szczególna budowa odpowiada za niezwykle długą możliwość przechowywania oraz właściwości przedłużające żywotność PhytoCellTec™ Malus Domestica
Uczeni uważają, że ekstrakt z jabłka znany jako PhytoCellTec Malus Domestica może odwrócić efekty starzenia się skóry, a nawet wypadania włosów.
Za tymi rewolucyjnymi tezami stoją komórki macierzyste, które potrafią przekształcać się w dowolny typ komórek.
Owoce Uttwiler Spatlauber nie więdną nawet przez miesiąc, co oznacza, ze ich komórki macierzyste cechuje długowieczność, a jak wykazały badania – one same powodują zwiększenie produkcji ludzkich komórek macierzystych o 80 proc.
PhytoCellTec™ Malus Domestica to preparat liposomalny powstały na bazie komórek macierzystych ze szwajcarskiej odmiany jabłek.
To pierwszy składnik aktywny z roślinnych komórek macierzystych na rynku, który został przetestowany na ludzkich komórkach macierzystych skóry.
Ten unikalny i rewolucyjny składnik chroni jej najcenniejsze komórki, komórki macierzyste skóry, przed przedwczesnym starzeniem.
Taniny (poliferole) chronią naszą skórę przed negatywnym wpływem szkodliwych substancji ze środowiska starzeniem się skóry.

Komórki macierzyste w kosmetykach

Aby utrzymać skórę możliwie długo w „idealnym stanie”, producent włoskich kosmetyków profesjonalnych marki BeneXere stworzył linie kosmetyków anty-starzeniowych z wykorzystaniem komórek macierzystych ze szwajcarskiego jabłka o nazwie Uttwiler Spatlauber.

 • Nowa seria pielęgnacyjna stanowi prawdziwe źródło młodości dla skóry,
 • chroni ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych,
 • szczególnie efektywnie wspiera procesy odnowy komórkowej

BeneXere – linia Staminal Anti-Age

Składniki kosmetyków linii Staminal Anti-Age stymulują a właściwości ekstraktu z komórek macierzystych jabłek Uttwiler Spatlauber, powodując efekt synergii dostarcza komórkom energii życiowej i regeneruje tkanki.
Efektem jest :

 • spowolnienie procesu tworzenia się zmarszczek,
 • zapobieganie starzeniu się skóry,
 • w rezultacie skóra wygląda młodziej, jest promienna,
  wzmocniona i jędrna.

Komórki macierzyste w kosmetykach

Aby utrzymać skórę możliwie długo w „idealnym stanie”, producent włoskich kosmetyków profesjonalnych marki BeneXere stworzył linie kosmetyków anty-starzeniowych z wykorzystaniem komórek macierzystych ze szwajcarskiego jabłka o nazwie Uttwiler Spatlauber.

 • Nowa seria pielęgnacyjna stanowi prawdziwe źródło młodości dla skóry,
 • chroni ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych ,
 • szczególnie efektywnie wspiera procesy odnowy komórkowe

Propozycja zabiegu kosmetycznego przy użyciu kosmetyków z komórkami macierzystymi

BeneXere Gold Line - Szybki zabieg dla cery dojrzałej.

Zabieg przy użyciu nowej Linii kosmetyków anty starzeniowych do pielęgnacji twarzy, szyi dekoltu opartych na wyciągu z komórek macierzystych z szwajcarskiego jabłka, mających duży wpływ na problem starzenia się skóry i tworzenia zmarszczek.4V - płyn do demakijażu oczu
40V - mleczko anti-aging ./ 1V – mleczko równoważące
42V - tonik anti-aging /10V – tonik równoważący
ST1 - peeling do twarzy
ST2 - serum
ST3 - maseczka anti-aging
ST4 - krem
58V - krem pod oczy
Pielęgnacja domowa:
ST5 - krem na dzień, ST6 - żel pod oczy.
Proponowany cykl zabiegów: 6 po dwa w tygodniu
Czas: 60 min
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.