Menu

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/benexere003-1170x500.jpg


https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/przejdz-do-sklepu-212x68.jpg

Historia szwajcarskiego jabłka

Uttwiler Spätlauber to szwajcarska odmiana jabłek zasianych w połowie XVIII wieku. Dziś wybiera się te odmiany, które dają wiele owoców i mają słodki smak. Dlatego Uttwiler Spätlauber o kwaśnym smaku powoli znika z sadów.

Jabłka Uttwiler Spätlauber są bogate w składniki fito-odżywcze, białka i długowieczne komórki, które posiadają zwłaszcza długowieczną tkankę komórek macierzystych. Ich szczególna budowa odpowiada za niezwykle długą możliwość przechowywania oraz właściwości przedłużające żywotność PhytoCellTec™ Malus Domestica
Uczeni uważają, że ekstrakt z jabłka znany jako PhytoCellTec Malus Domestica może odwrócić efekty starzenia się skóry, a nawet wypadania włosów.
Za tymi rewolucyjnymi tezami stoją komórki macierzyste, które potrafią przekształcać się w dowolny typ komórek.
Owoce Uttwiler Spatlauber nie więdną nawet przez miesiąc, co oznacza, ze ich komórki macierzyste cechuje długowieczność, a jak wykazały badania – one same powodują zwiększenie produkcji ludzkich komórek macierzystych o 80 proc.
PhytoCellTec™ Malus Domestica to preparat liposomalny powstały na bazie komórek macierzystych ze szwajcarskiej odmiany jabłek.
To pierwszy składnik aktywny z roślinnych komórek macierzystych na rynku, który został przetestowany na ludzkich komórkach macierzystych skóry.
Ten unikalny i rewolucyjny składnik chroni jej najcenniejsze komórki, komórki macierzyste skóry, przed przedwczesnym starzeniem.
Taniny (poliferole) chronią naszą skórę przed negatywnym wpływem szkodliwych substancji ze środowiska starzeniem się skóry.

Komórki macierzyste w kosmetykach

Aby utrzymać skórę możliwie długo w „idealnym stanie”, producent włoskich kosmetyków profesjonalnych marki BeneXere stworzył linie kosmetyków anty-starzeniowych z wykorzystaniem komórek macierzystych ze szwajcarskiego jabłka o nazwie Uttwiler Spatlauber.

 • Nowa seria pielęgnacyjna stanowi prawdziwe źródło młodości dla skóry,
 • chroni ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych,
 • szczególnie efektywnie wspiera procesy odnowy komórkowej

BeneXere – linia Staminal Anti-Age

Składniki kosmetyków linii Staminal Anti-Age stymulują a właściwości ekstraktu z komórek macierzystych jabłek Uttwiler Spatlauber, powodując efekt synergii dostarcza komórkom energii życiowej i regeneruje tkanki.
Efektem jest :

 • spowolnienie procesu tworzenia się zmarszczek,
 • zapobieganie starzeniu się skóry,
 • w rezultacie skóra wygląda młodziej, jest promienna,
  wzmocniona i jędrna.

Komórki macierzyste w kosmetykach

Aby utrzymać skórę możliwie długo w „idealnym stanie”, producent włoskich kosmetyków profesjonalnych marki BeneXere stworzył linie kosmetyków anty-starzeniowych z wykorzystaniem komórek macierzystych ze szwajcarskiego jabłka o nazwie Uttwiler Spatlauber.

 • Nowa seria pielęgnacyjna stanowi prawdziwe źródło młodości dla skóry,
 • chroni ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych ,
 • szczególnie efektywnie wspiera procesy odnowy komórkowe

Propozycja zabiegu kosmetycznego przy użyciu kosmetyków z komórkami macierzystymi

BeneXere Gold Line - Szybki zabieg dla cery dojrzałej.

Zabieg przy użyciu nowej Linii kosmetyków anty starzeniowych do pielęgnacji twarzy, szyi dekoltu opartych na wyciągu z komórek macierzystych z szwajcarskiego jabłka, mających duży wpływ na problem starzenia się skóry i tworzenia zmarszczek.4V - płyn do demakijażu oczu
40V - mleczko anti-aging ./ 1V – mleczko równoważące
42V - tonik anti-aging /10V – tonik równoważący
ST1 - peeling do twarzy
ST2 - serum
ST3 - maseczka anti-aging
ST4 - krem
58V - krem pod oczy
Pielęgnacja domowa:
ST5 - krem na dzień, ST6 - żel pod oczy.
Proponowany cykl zabiegów: 6 po dwa w tygodniu
Czas: 60 min

Compare