Bezpieczny, skuteczny i długotrwały efekt wypełnienia
zmarszczek za pomocą dwufazowego kwasu hialuronowego

  • Kwas hialuronowy stanowi w naszym organizmie naturalny składnik tkanki łącznej. Najwięcej znajduje się go w skórze, gdzie wytwarzany jest przez fibroblasty.
  • Jest silnie higroskopijny- posiada zdolność przyciągania cząsteczek wody. Chroni ja w ten sposób przed wiotczeniem i tworzeniem się zmarszczek.
  • Wraz z wiekiem ilość kwasu w naszym organizmie maleje …

Posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku wypełniaczy firma ACCROS Co, Ltd. stworzyła nową serię usieciowanego kwasu "REGENOVUE", która z względu na swoją wysoka jakość oraz przystępną cenę w pełni zadowoli użytkownika i klienta jednocześnie. Standardy stawiane preparatom kwasu hialuronowego REGENOVUE są bardzo wysokie. Produkt posiada status wyrobu medycznego klasy III (najwyższej). Wypełniacze traktuje się w medycynie estetycznej jak czasowe implanty.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.