Benexere 60C żel -błoto do spalania tkanki tłuszczowej 400ml

Benexere 60C żel -błoto do spalania tkanki tłuszczowej 400ml

60C
Na stanie

Benexere 60C - Żel-Błoto do spalania tkanki tłuszczowej 400ml
Innowacyjna formuła Extra Gęstego Błota Żelowego z efektem rozgrzania, bogata w substancje funkcjonalne, odpowiednia do ciepłych okładów i zabiegów, wspomagających i zapobiegających niedoskonałości skóry spowodowanych przez tłuszcz. Składniki aktywne: kawa , algi morskie, ekstrakt ze skrzypu polnego.

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Benexere 60C - Żel-Błoto do spalania tkanki tłuszczowej 400ml
Innowacyjna formuła Extra Gęstego Błota Żelowego z efektem rozgrzania, bogata w substancje funkcjonalne, odpowiednia do ciepłych okładów i zabiegów, wspomagających i zapobiegających niedoskonałości skóry spowodowanych przez tłuszcz. Specjalna konsystencja Błota Żelowego, który doskonale przylega do skóry, zwiększa skuteczność zawartych w niej składników aktywnych: kawa , algi morskie, ekstrakt ze skrzypu polnego.
Nałożyć na leczony obszar i pozostawić na 30-40 minut. Bez konieczności stosowania prysznica. Usunąć nadmiar produktu za pomocą gąbki i masuj go zgodnie z preferowaną techniką, aż do całkowitego wchłonięcia.
Ostrzeżenia: Zawiera estry kwasu nikotynowego; unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi i, jeśli to konieczne, spłukać dużą ilością wody. Nie używaj, jeśli masz delikatne naczynia włosowate.
Sposób uzycia: nałóż żel błotny zgodnie z powyższym opisem. Następnie, aby zwiększyć specyficzne działanie produktu, przystąp do masażu ciśnieniowego. Po zakończeniu usuń Błoto Żelowe, jak opisano powyżej. Stosować 2-3 razy w tygodniu, w zależności od stanu skóry i wymaganego leczenia.
Składniki: podane na opakowaniu. Numer serii: L.40519, Zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

7 Przedmioty
No reviews

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Może ci się spodobać również

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.