Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Jeszcze do niedawna z tego zabiegu korzystały jedynie celebrytki - teraz jednak jest on dostępny dla każdej kobiety chcącej zachować młody wygląd. Czego potrzeba do jego przeprowadzenia? Zaskakująco niewiele! Wystarczy mieć pod ręką dobrą oliwkę do demakijażu, delikatny peeling enzymatyczny i ampułki do infuzji tlenowej. Kupisz je w hurtowni kosmetycznej Dagra Cosmetics!

Infuzja tlenowa - sięgnij po ampułki pełne młodości

Infuzja tlenowa to zabieg polegający na wprowadzeniu do skóry substancji odżywczych. Proces ten odbywa się przy pomocy tlenu pod wysokim ciśnieniem i specjalnego urządzenia. Do przyrządu montuje się specjalne ampułki do infuzji tlenowej, które stanowią podstawę całego zabiegu. To właśnie w nich znajdują się wszystkie wartości odżywcze, przyczyniające się do znacznej poprawy kondycji skóry. Cały zabieg infuzji tlenowej trwa ok. 30 minut, a dzięki odpowiedniemu doborowi ampułek do skóry klientki może on odjąć zmęczonej skórze nawet kilka lat!

Ampułki do infuzji tlenowej są dostępne w różnych wariantach, stworzonych z myślą o różnych typach cery i problemach skórnych. Mogą one wyglądać dość niepozornie przez swój niewielki rozmiar, jednak znajdują się w nich prawdziwe bomby witaminowe. W zależności od problemu skórnego, ampułki do infuzji tlenowej mogą zawierać wysokie stężenia kolagenu, witaminy E, kwas hialuronowy lub peptydy. Zabieg ten zaleca się przede wszystkim przy skórze starzejącej się, zmęczonej i trądzikowej. Infuzja tlenowa jest bardzo przyjemna dla klientek, a dobrej jakości ampułki wspomogą walkę z wieloma problemami skórnymi. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny - nie ingeruje bezpośrednio w tkankę skóry oraz jej teksturę.

Zastanawiasz się, jakie ampułki do infuzji tlenowej warto wybrać? Przeanalizuj wcześniej dokładnie ofertę swojego salonu i dopasuj zakres zabiegu do najczęstszych problemów skórnych klientek. Niezależnie od tego, na jakie ampułki do infuzji tlenowej się zdecydujesz, jesteśmy przekonani, że znajdziesz je w Dagra Cosmetics! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.