Menu

Katalog

Włączone filtry:
Stan:
STORYDERM
Pokazuje% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d przedmiotów

Koreańskie kosmetyki do twarzy Storyderm w sklepie online

Krem, peeling enzymatyczny, serum, oliwka do mycia twarzy, pianka i maska dotleniająca – te wszystkie kosmetyki i wiele innych oferuje marka Storyderm, z którą kompleksowo zadbasz o cerę i sprawisz, że będzie tak zdrowa i promienna jak nigdy dotąd. 12 ekstraktów roślinnych, 7 rodzajów czystych witamin, wyciągi i enzymy pozyskane z owoców tropikalnych, allantoina, kwasy Omega6, oligopeptydy – to między innymi te składniki zawarte są w produktach Storyderm i to właśnie one odpowiadają za ich wysoką skuteczność. Starannie dobrane i skomponowane składniki to najważniejsze zalety tych kosmetyków koreańskich, które ponadto są komfortowe w użyciu i wyróżniają się wśród konkurencji wydajnością. To wszystko sprawia, że naprawdę warto w nie zainwestować! Poszczególne linie kosmetyków Storyderm odpowiadają specyficznym potrzebom skóry. W asortymencie znajdziesz m.in.:

  • Kosmetyki wybielające z tlenem, które doskonale radzą sobie z przebarwieniami skóry,
  • Kosmetyki rozjaśniające z witaminą C, idealne do twarzy poszarzałej i zmęczonej oraz dotkniętej zmianami pigmentacyjnymi,
  • Krem z wyciągiem ze śluzu ślimaka o wszechstronnym działaniu,
  • Mocno skoncentrowane serum zwiększające elastyczność skóry i łagodzące podrażnienia – do stosowania także po zabiegach medycyny estetycznej,
  • Kosmetyki intensywnie nawilżające i spłycające nawet głębokie zmarszczki,
  • Bloker słoneczny najnowszej generacji skutecznie chroniący twarz przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. 6 godzinna ochrona przeciwsłoneczna.

Intensywna pielęgnacja skóry od A do Z przynosząca spektakularne, widoczne rezultaty jest możliwa z marką Storyderm. Serdecznie polecamy!

Compare