MEDYCYNA ESTETYCZNA

W ofercie kierowanej do właścicieli gabinetów medycyny estetycznej mamy produkty przeznaczone do implantacji podskórnej, która ma na celu ujędrnienie skóry, poprawę jej gęstości i elastyczności oraz wygładzenie zmarszczek. Produkty Regenovue umożliwiają wykonanie w pełni bezpiecznego, bezoperacyjnego liftingu twarzy i spłycenie zmarszczek, a co najważniejsze – efekty ich zastosowania są bardzo naturalne i utrzymują się przez wiele miesięcy (od 12 do nawet 20!).

Nasz asortyment wypełniaczy Regenovue jest zróżnicowany. Wszystkie zostały wyprodukowane z wysokiej jakości, usieciowanego medycznego kwasu hialuronowego i, w zależności od konkretnego wariantu, mogą być stosowane do wypełniania średnich lub głębokich zmarszczek. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Regenovue pozwala skutecznie zredukować fałdy wargowo-nosowe i zlikwidować zmarszczki na czole. Ponadto wypełniacze Regenovue sprawdzą się doskonale w powiększaniu ust oraz piersi, kształtowaniu owalu twarzy, modelowaniu podbródka i kości jarzmowej. Odmłodzenie w zasięgu ręki mają także Twoje Klientki, które zdecydują się na mało inwazyjny zabieg polegający na wszczepieniu pod skórę nici PDO NEOGENESIS. Warto zaopatrzyć gabinet medycyny estetycznej w te liftingujące nici, które za każdym razem gwarantują spektakularne, długotrwałe rezultaty – zarówno gdy chodzi o konturowanie twarzy i ciała, jak i o wygładzanie zmarszczek. Innowacyjne nici liftingujące PDO, COG i Screw marki Neogenesis stymulują stopniowo syntezę kolagenu i elastyny, tym samym wyraźnie poprawiając gęstość oraz sprężystość skóry.

Mesoestetic mesohyal NTCT 109 - 5ml
Na stanie
Mesohyal NCTC 109 - intensywna biorewitalizacja Wyrob medyczny CE stosowany do iniekcji w ramach mezoterapii skóry twarzy i ciałą.
Mesoestetic mesohyal DMAE - 2ML
Na stanie
MEDYCYNA ESTETYCZNA

Mesoestetic mesohyal DMAE - 5 ML

Regenerujący roztwór na bazie kwasu hialuronowego zawierający wysoko skoncentrowany DMAE Wyrób medyczny CE do iniekcji w ramach mezoterapii skóry twarzy i ciała
Mesoestetic mesohyal Oligoelementy - 5ml
Na stanie
STYMULACJA MACIERZY ZEWNĄTRZKOMÓRKOWEJ SKÓRY WŁAŚCIWEJ. Wyrób medyczny stosowany do iniekcji w ramach mezoterapii skóry twarzy i ciała
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.