Menu
PRODUKTY DETALICZNE
Pokazuje% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d przedmiotów

Oryginalne kosmetyki z Korei w sprzedaży detalicznej

Koreańska pielęgnacja twarzy od lat cieszy się dużą popularnością, a Koreanki uznawane są za kobiety, które nigdy się nie starzeją. Z nami możesz wzbogacić swój salon kosmetyczny o produkty, które powstały na bazie doświadczeń i metod stosowanych od dawna przez dziewczyny w każdym wieku, pochodzące z tego azjatyckiego kraju.

Niekonwencjonalne metody

Wśród kosmetyków dostępnych w ofercie naszej hurtowni znajdziesz wiele produktów, które odbiegają od powszechnie znanych metod dbania o cerę. Należą do nich między innymi kremy z komórkami macierzystymi oraz maseczki ze śluzem ślimaka. Dostępne są także najróżniejsze kremy pod oczy, peelingi enzymatyczne i wiele innych kosmetyków najwyższej jakości. Są to niezwykle skuteczne produkty pochodzące prosto z Korei, dzięki którym każda klientka Twojego salonu będzie mogła poczuć się młodo i z wielką chęcią wróci, by ponownie poddać się tej wyjątkowej metodzie pielęgnacji.

Słynne 10 kroków koreańskiej pielęgnacji twarzy zna i stara się stosować na co dzień coraz więcej Polek. Na 10 kroków składają się czynności, które należy regularnie wykonywać używając odpowiedniego kosmetyku, by zachować doskonały stan cery:

  1. Demakijaż odpowiednim płynem/mleczkiem i usunięcie zanieczyszczeń olejkiem myjącym,
  2. Umycie twarzy kosmetykiem na bazie wody, np. pianką myjącą,
  3. Wykonanie peelingu,
  4. Wyrównanie pH skóry tonikiem,
  5. Zastosowanie esencji odżywczej i regenerującej,
  6. Użycie ampułek/koncentratu/serum,
  7. Nałożenie maseczki (np. w płachcie lub maski peptydowej),
  8. Zastosowanie kremu do twarzy oraz kremu pod oczy,
  9. Nałożenie bogatej w składniki odżywcze maski na noc,
  10. Użycie kremu z filtrem, stanowiącego niezbędną ochronę przed fotostarzeniem.
Compare