PRODUKTY PROFESJONALNE

Gładkie i zdrowe cery Koreanek wzbudzają zazdrość u kobiet na całym świecie. Azjatyckie rytuały pielęgnacyjne odbywają się z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków ze składem odbiegającym od tego zastosowanego w standardowych, europejskich kremach i peelingach. Luksusowe koreańskie kosmetyki do pielęgnacji znane są ze swoich unikalnych i odżywczych substancji, uniwersalnych dla każdego typu cery. Wysokiej jakości produkty pozwolą zatem na stworzenie własnej, skutecznej rutyny pielęgnacyjnej.

W naszej ofercie znajdują się kosmetyki profesjonalne bogate w składniki powodujące opóźnienie starzenia się skóry oraz wspierające promienny wygląd ciała i twarzy. Jako znany dystrybutor luksusowych, koreańskich produktów oferujemy maseczki, sera oraz kremy o sprawdzonym działaniu i wysokiej skuteczności. Starannie opracowane składy pozwalają na osiągnięcie harmonii i uzdrowienie zmęczonej oraz szarej skóry już po krótkim czasie stosowania. Azjatyccy producenci dbają o to, aby za pomocą ich produktów osiągnąć idealnie gładką cerę.

Mesoestetic mesohyal NTCT 109 - 5ml
Na stanie
Mesohyal NCTC 109 - intensywna biorewitalizacja Wyrob medyczny CE stosowany do iniekcji w ramach mezoterapii skóry twarzy i ciałą.

Sekret zdrowej cery tkwi w koreańskiej pielęgnacji

Azjatyckie kosmetyki od lat cieszą się popularnością, a rytuały pielęgnacyjne to już nie obowiązek, a przyjemność. Wieloetapowe oczyszczanie i nawilżanie twarzy przez Koreanki zbliża do perfekcyjnie zadbanej skóry. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kosmetyki do ciała i twarzy, za których pomocą możliwe jest stworzenie własnej, koreańskiej pielęgnacji. Oferujemy produkty należące do wszystkich dziesięciu kroków azjatyckiej rutyny pielęgnacyjnej, różniące się przeznaczeniem i działaniem.

Profesjonalne kremy do twarzy oraz sera i maski z naszej oferty dedykowane są kobietom zadbanym, którym zależy na jak najzdrowszym wyglądzie cery. Poprzez stosowanie luksusowej pielęgnacji okazujemy szacunek swojej własnej skórze i pokazujemy troskę o samych siebie.

Profesjonalne kosmetyki z oferty Dagra Cosmetics

Koreański rynek kosmetyczny stale rośnie w siłę, a popularność azjatyckich produktów udowadniają coraz to szersze oferty drogerii. Nic w tym dziwnego - coraz więcej osób podziwia wschodni kanon piękna i naturalnie prezentującą się cerę. W ofercie naszego sklepu Dagra Cosmetics znajdują się koreańskie kosmetyki do twarzy o połączeniu najwyższej jakości składników, ożywiających wygląd cery. Kremy, peelingi i maski przeznaczone są dla osób o różnych rodzajach cery, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy do stosowania azjatyckich kosmetyków, które doprowadzą do stanu zdrowej i promiennej skóry po wprowadzeniu ich do codziennej pielęgnacji. Oferowane przez nas produkty to kosmetyki znanych i zaufanych marek, stosujących w swoich kremach i maskach składniki o najlepszym działaniu. Gwarantujemy zadowolenie z produktów Benexere, Storyderm, Neogenesis oraz innych, równie znanych marek.

Poznaj profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała z naszej oferty i daj swojej skórze odczuć, na czym polega luksusowa pielęgnacja. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.